YGD Hakkında

Yatırım Gayrimenkul Değerleme A.Ş., 2005 yılında Ankara'da bankacılık, gayrimenkul değerleme ve tapu mevzuatı konularında deneyimli altı yol arkadaşının birlikteliği ile kurulmuştur.

Kuruluş tarihi itibariyle sadece Ankara merkezli çalışan şirket, kısa zamanda İstanbul'da bölge kurmuş, yıllar içerisinde İzmir, Antalya, Adana, Konya, Eskişehir, Gaziantep ve Trabzon bölgelerini faaliyete geçirmiştir.

50 il ve ilçemizde yerleşik; yaklaşık 200 kişilik kadrolu ve sözleşmeli personeli, ayrıca 16 uzman Rapor denetmeni ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

YGD, 09/03/2007 tarihinde SPK Lisanslı Değerleme firmaları arasına katılmış, 05/08/2009 tarihinde ise BDDK tarafından gayrimenkul değerlemesi yapmak üzere yetkilendirilmiştir.

ISO 9001 belgesine sahip olan şirket, kuruluşundan günümüze kadar ülkemizin hemen hemen her yerinde konut, dükkan, otel, alışveriş merkezi, fabrika, arsa, ofis olmak üzere 260,000'in üzerinde değerleme raporu düzenlemiştir.

Sektörün öncü kuruluşlarından olan ve kurumsal bir yapıya kavuşmak için önemli adımlar atan şirketin hedefi ülke genelinde olduğu gibi uluslararası alanda da değerleme yapmak ve yurt dışı sahalarda temsilcilikler açmaktır.

Misyonumuz

Gayrimenkul değerleme konusunda güvenilir olmak, ülkemizin en iyi ve yetkin firmaları arasında yer almak, her zaman için güçlü bir mali yapıya ve tercih edilen güvenilir firmalar arasında bulunmak ve şirketi kurumsal bir yapıya kavuşturmak.

Vizyonumuz

Gayrimenkul değerleme konusunda ülke ve uluslararası alanda hizmet veren, teknolojiyi en verimli şekilde kullanan, bilgili, deneyimli, etik kurallara uyan değerleme uzmanları yetiştirmek, sektörde öncü ve bağımsız bir şirket olmaktır.

Bilgi Bankası

Kapat