YGD Bünyesinde

Real Estate Appraisal Valuation of real estates to be taken as guarantee by banks for lending loans Current price determination for courts in bankruptcies and attachments Valuation of real estates that can be purchased by banks during the liquidation of mortgages generated by bank loans Valuation of real estates in dealership guarantees and capital increases Valuation of current real estates of companies during partnership establishments and dissociation Drafting reports on appraisal, level determination and progress claims related with Administration of Mass Housing All real estate related legal transactions such as mortgage, allotment, unification, real rights to be carried out in the Office of Land Registry Drawing-up appraisal reports conforming with International Standards through collecting documents from related public institutions and organizations Archiving and periodic updating of expertise and appraisal reports based on confidentiality principle Services provided all around Turkey with its experts located in all around the country Our company provides all services stared with the principle of keeping information collected and professional secrets from third parties without consent of the related customer

Binalar ve Konutlar Değerleme

Türkiye çapında deneyimli SPK Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanlardan oluşan ekibimiz geniş yerel pazar bilgisini kullanarak gayrimenkul ekspertizi hizmetleri sunmaktadır.

İş Merkezi Değerleme

Profesyonel ekibimiz, iş merkezlerinin değer tespit çalışmalarında yer almakta ve iş merkezlerinin raporlarını hazırlamaktadırlar.

Arsalar ve Araziler Değerleme

Profesyonel ekibimiz, arsa ve arazi değer tespit çalışmalarında yer almakta ve arsalarınız için raporlarını hazırlamaktadırlar.

Alışveriş Merkezi Değerleme

Profesyonel ekibimiz, AVM değer tespit çalışmalarında yer almakta ve alışveriş merkezlerinin raporlarını hazırlamaktadırlar.

Oteller ve Turistik Tesis Değerleme

Otel ve turizm yatırımları bölümü tarafından hazırlanan otel değerleme raporları banka ve yatırım bankalarının turizm finansman bölümleri tarafından kabul edilmektedir.

Kentsel Dönüşüm Projeleri

Kentsel dönüşüm değerlemesi, dönüşüme hazırlanan mülklerde maliklerin adil paylaşım yapmaları için istifade edebilecekleri bir hizmettir.

Fabrika ve Diğer Üretim Tesisleri Değerleme

Sinai alanda birçok üretim olduğu düşünülürse “konut” gibi el değiştirmesi ne kolay ne de bir sonraki kullanıcının ihtiyaçları yönünde revize etmesi kolaydır. Bu yüzden değerleme süreci de diğer gayrimenkullerden ayrılmaktadır.

Depo Değerleme

Profesyonel ekibimiz, depo değer tespit çalışmalarında yer almakta ve depolarınız için raporlarını hazırlamaktadırlar.

Devremülk Değerleme

Profesyonel ekibimiz, devremülk değer tespit çalışmalarında yer almakta ve devremülkleriniz için raporlarını hazırlamaktadırlar.